Część 1.

Od narodzin do końca szóstego miesiąca życia.

Zobacz opinie osób, które korzystały z pierwszej edycji:

Wszystko, o czym warto wiedzieć chcąc ze spokojem wspierać naturalny rozwój maluszka.

Czujesz czasami zagubienie w temacie rozwoju niemowlaka? Spokojnie! Poprowadzę Cię po nim za rękę. Krok po kroku! Bez pośpiechu i presji!

W prostocie siła! Żeby wspierać naturalny rozwój maluszka naprawdę nie potrzeba wiele. Zwracanie uwagi na najprostsze rzeczy potrafi robić niesamowitą robotę!

Od teraz nie musisz szukać informacji w różnych źródłach! Najważniejsze inspiracje, ciekawostki i porady masz tutaj podane na talerzu!

Wiem, że nie zawsze będziesz mieć wystarczająco dużo czasu na to, aby bawić się z dzieckiem. Dlatego łap inspiracje i baw się przy okazji! 🙂

To już druga, uzupełniona edycja mojego bestsellerowego e-booka!

Ponad 11.000 sprzedanych egzemplarzy!

Dołącz i baw się najlepiej!

ZOBACZ FRAGMENT DODATKU: VIDEO-ZABAWY

CO ZNAJDZIESZ W PRZEWODNIKU?

Baw się i wspieraj!

151 BOGATO ILUSTROWANYCH STRON + 30 MIN. NAGRANIE VIDEO

BONUSY:

Szukasz prezentu dla przyjaciółki?

KUP VOUCHER i podaruj jej ten Przewodnik!

Aby zakupić Przewodnik na prezent kliknij tutaj i pamiętaj o tym, aby podczas składania zamówienia zaznaczyć opcję „ZAKUP NA PREZENT”.

O AUTORCE:

Nazywam się Małgorzata Paleczny.

Jestem żoną, mamą x5 i fizjoterapeutą. Pracuję głównie z niemowlętami i małymi dziećmi. Jestem terapeutką metody NDT Bobath dla dzieci oraz terapeutką Trójpłaszczyznowej, Manualnej Terapii Wad Stóp i instruktorką masażu Shantala.

Fascynuje mnie rozwój małego człowieka, dlatego nie przestaję się kształcić.

Od 2017 roku prowadzę bloga www.mamafizjoterapeuta.pl.

Jestem tutaj po to, aby pokazać Ci, że towarzyszenie dziecku w rozwoju może być wspaniałą przygodą. Że można czerpać z niej mnóstwo radości!

Moje podejście do rozwoju?

Rodzic nie powinien być terapeutą dla swojego dziecka. Ale zwracanie uwagi na codzienne aktywności i doświadczenia, jakie serwujemy maluszkowi, może przynieść ogrom dobrego.

Nie straszę. Staram się dostrzegać potencjał. Widzę wartość w prostych rzeczach. Uważam, że rozwój to nie wyścig, ale wspaniała przygoda!

Dołącz do nas i poczuj rozwojowy wiatr we włosach!

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: