Parenting Day- Blue City Warszawa

30.03 (sobota) odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Parenting Day.

 Event organizowany jest w ramach obchodów 15. urodzin Centrum Handlowego Blue City (Al. Jerozolimskie 179).

Wstęp bezpłatny.

Wiedzą podzielą się:
? Izabela Dembińska – położna. Od 12 lat związana z tematyką treningów dla kobiet w ciąży oraz w okresie poporodowym, założycielka Medical Pregnancy Training – szkoleń dla profesjonalistów oraz programu „Ćwicz z położną”. Autorka książki „Rodzić można łatwiej”.
? Ewa Wojtan – blogerka. Wykorzystując swoje doświadczenie pedagogiczne prowadzi jednego z najbardziej kreatywnych blogów parentingowych w Polsce, którego co miesiąc odwiedza około 200 tys. czytelników – Moje dzieci kreatywnie.
? Magda Suchan (Mama.Kosmetolog) – obecnie kontynuuje ścieżkę edukacji kosmetologii medycznej z elementami nauk o zdrowiu. Autorka bloga i portalu kosmetolog.pl oraz autorskiego projektu „ProjektMama”
? Małgorzata Paleczny (Mama Fizjoterapeuta) – mgr fizjoterapii i terapeutka metody NDT- Bobath dla dzieci, specjalizującą się w fizjoterapii pediatrycznej. Prowadzi terapię dzieci i niemowląt z zaburzeniami rozwojowymi oraz wadami stóp, swoją wiedzą dzieli się na autorskim blogu.
? Lek. Dagmara Chmurzyńską-Rutkowską (Mama Pediatra) – lekarz w trakcie specjalizacji z pediatrii. W Internecie od 2015 roku działa jako „Mama Pediatra”, edukując w temacie zdrowia. Na blogu zamieszcza informacje oparte na aktualnej wiedzy medycznej oraz jej własnym doświadczeniu, jest matką trzech córek.
? Marlena Wróblewska – autorka uwielbianego przez rodziców bloga o tematyce parentingowej „Makóweczki” oraz książki o żywieniu „Maki i ich smaki”, uczącą rodziców dzieci z nietolerancjami pokarmowymi, jak skomponować posiłki bez glutenu, mleka i jaj.

 

Dla najmłodszych przewidziane atrakcje i zajęcia kreatywne 😉

Więcej szczegółów tutaj: >>>KLIK<<<

Do zobaczenia 😉